Conflicten: we krijgen er allemaal mee te maken. Met je partner, je kinderen, je collega of die ene buurman. Soms knettert het openlijk, soms blijft het stil en sluimert er iets onderhuids. Hoe ga jij om met conflicten?
Op 14 mei is MfN-registermediator en levenscoach Paula de Vries van De Brug Mediation & Coaching te gast. Ze begeleidt al jaren mensen die verstrikt zijn geraakt in kleine en grote conflicten — binnen families en relaties of op de werkvloer. Door haar werk weet Paula hoe heftig ruzie kan zijn, maar ook hoeveel kracht er vrijkomt als je leert om eerlijk te communiceren, zonder te beschadigen.
Het belooft wederom een boeiende avond te worden, vol herkenning, inzichten en ruimte voor eigen verhalen. We kijken uit naar Paula’s ervaringen én naar de gesprekken die we daarna met elkaar zullen voeren rond het thema ‘Help, ik heb ruzie!’.