DROMKIDS

zo 12|04 11:00

Het Kabouterboek (2+)

In Het Kabouterboek – de voorstelling kom je nóg meer te weten over kabouters.

Je komt er bijvoorbeeld achter dat kabouters tegenwoordig gewoon in de stad wonen, je leert wat een plattespullenklem is en hoe je je het beste kunt vermommen.

Het Kabouterboek

In Het Kabouterboek van Loes Riphagen (bekroond met een Zilveren Penseel) leer je bijna alles over de kabouter. Je komt er bijvoorbeeld achter dat kabouters tegenwoordig gewoon in de stad wonen, je leert wat een plattespullenklem is en hoe je je het beste kunt vermommen.

In Het Kabouterboek – de voorstelling kom je nóg meer te weten over kabouters. Hoe klinkt het als ze zingen (vals!), hoe ruiken ze, hoe voelt een huisbeest aan? Op het podium creëren we de kabouterwereld en nemen we met een Heel Groot Kabouterboek alle kijkers mee de fantasie in. Maar is het wel fantasie?

Klein Amsterdam Producties ontwikkelt en produceert jeugdtheater. We bedenken concepten en koppelen daar de juiste artiesten en creatievelingen aan. Met artistieke teams maken we vervolgens mooie, vrolijke en toegankelijke producties. Zo’n productie kan zowel klein- als grootschalig zijn en geschikt voor peuters, kleuters en jongste jeugd.

Meer informatie

Datum | Zondag 12 april
Showtime | 11:00 uur
Drombar open | 10:00 uur
Zaal | Syngenta Theater
Zitplaatsen, ongeplaceerd

Let op: bij kindervoorstellingen gaat de deur van de zaal veelal slechts enkele minuten van tevoren open. U kunt in Drombar een drankje drinken of even wachten. .