DROMKIDS

zo 31|05 10:00

Hier zijn Draken 4+

Een speelse, poëtische theatervoorstelling met poppen, voor kinderen vanaf 4 jaar

Wat gebeurt er als je even níét opruimt in de tuin? Als bladeren mogen blijven liggen, takken mogen rollen en fantasie de ruimte krijgt?

Hier zijn Draken

Hier zijn draken is een speelse, muzikale, poëtische theatervoorstelling met poppen voor kinderen vanaf 4 jaar, waarin we Jappe volgen: een jongetje dat van zijn ouders niet met het tuinafval mag spelen. Alles moet netjes. Maar Jappe ziet geen rommel... hij ziet een wereld die wil beginnen.

Met bladeren, takken en eenvoudige spullen ontstaat live op het podium een verrassend fantasielandschap. Tuinmonsters komen tot leven, bladeren worden auto’s en vlinders, en zelfs onder water blijken werelden te bestaan. Met sterke beelden, muziek en spel, neemt de voorstelling kinderen mee in een wereld waarin kijken belangrijker is dan begrijpen.

Hier zijn draken is visueel sterk en rijk aan verbeelding. Na het applaus, is het de beurt aan de kinderen zelf: in een workshop gaan ze hun eigen natuurkunst. Zo wordt de voorstelling een complete ervaring: samen kijken, samen spelen, samen verbeelden.

Meer informatie

Datum | Zondag 31 mei
Showtime | 10:30 uur
Drombar open | 10:00 uur
Zaal | Syngenta Theater
Zitplaatsen, ongeplaceerd

Let op: bij kindervoorstellingen gaat de deur van de zaal veelal slechts enkele minuten van tevoren open. U kunt in Drombar een drankje drinken of even wachten. .