MUZIEK
Dromsessies

do 19|06 20:30

Julia Adriana & Nolwenn

Live in de Drom

Boek een vrijkaartje voor deze double bill: Julia Adriana en Nolwenn delen deze avond het Drompodium.

Julia Adriana

Julia Adriana is een 25-jarige singer-songwriter uit Rotterdam. Haar passie voor muziek begon al in haar jeugd, geïnspireerd door haar grootmoeder Adriana en artiesten zoals Joni Mitchell, The Eagles en BLØF. In 2022 studeerde ze af als vocalist aan het conservatorium in Rotterdam, waar ze haar unieke geluid ontwikkelde.

Haar muziek combineert indie, pop, soul en akoestische elementen, gekenmerkt door melancholische tonen en betoverende harmonieën. In 2024 bracht ze haar debuutsingle Fire Escape uit, gevolgd door Where R U Now, dat werd opgenomen in de 'New Music Friday'-afspeellijst in Nederland en België.

Naast haar solocarrière heeft Julia gewerkt voor artiesten zoals BLØF en Rose Ringed, trad ze op als stand-in bij het Eurovisie Songfestival en droeg ze bij aan de muziek voor de Netflix-film Fuck de Liefde 2. Met haar kenmerkende stem en intieme live-optredens blijft ze een groeiend publiek betoveren.

Julia creëert samen met haar gitarist Florian Verhagen en toetsenist Anton Van Room een intieme live-ervaring waarin ze haar nieuwste liedjes op akoestische wijze deelt met haar publiek. Ze haalt inspiratie uit artiesten zoals Eva Cassidy en Joni Mitchell, wat terug te horen is in haar optredens.

Nolwenn

Dit is Nolwenn, deze 23-jarige Nederlandse singer-songwriter is opgegroeid met de wijze les om manieren te (blijven) vinden om het leven iets meer de moeite waard te maken. Hij denkt vaak na over wat muziek kan doen voor mensen, en hoe het kan uitgroeien tot een prachtig, resonerend geheel – precies zoals hij gelooft dat het bedoeld is.

Met zijn bandproject en gitaartrio wil hij je meenemen op een reis – van momenten waarop je je oneindig voelt tot de momenten waarop je je de eenzaamste persoon op aarde waant. Wanneer alles in de soep loopt, juist daar zul je hem vinden.

Meer informatie

Drombar open | 19:00 uur
Showtime | 21:00 uur
Drombar - begane grond
Sta- en zitplaatsen, ongeplaceerd
Vrij entree - boek een vrijkaartje via de link.
Bij veel geboekte tickets verplaatst het concert mogelijk naar de Enza Zaden Zaal (eerste verdieping).

Nieuw! DROMSESSIES

Zin in muziek die je nog niet kent, maar meteen voelt?! Bij de nieuwe Dromsessies staan (jonge) getalenteerde artiesten – van om de hoek tot ver weg – op het podium met -veelal- eigen werk.

Van dromerige indie tot rauwe beats, van soulvolle stemmen tot onverwachte vibes – alles kan, alles mag. Elke sessie is een nieuwe ontdekking, in een relaxte setting met een drankje in de hand. In Drombar óf in de grote zaal boven.

Boek een ticket!