ETEN & DRINKEN
Geannuleerd

zo 06|07 18:00

Keti Koti - Lange Tafel Diner

Schuif aan!

Op zondag 6 juli kun je aanschuiven voor de tweede editie van Drom’s Lange Tafel Diner – een avond vol verbinding, goede gesprekken & heerlijk eten.

Geannuleerd

Helaas moeten we u informeren dat het evenement niet doorgaat vanwege onvoldoende aanmeldingen. We danken iedereen die interesse heeft getoond en hopen u bij een volgend initiatief alsnog te mogen verwelkomen.

Drom's Lange Tafel Diners: Keti Koti

Op zondag 6 juli kun je aanschuiven voor de tweede editie van Drom’s Lange Tafel Diner – een avond om verhalen te delen, goede gesprekken te voeren & natuurlijk heerlijk te eten.
Norine en Henk serveren een speciaal Keti Koti drie gangenmenu. Het voorgerecht en dessert worden opgediend, maar het hoofdgerecht wordt in buffetvorm aangeboden. Daarbij wordt er door theatermaker en verhalenverteller Julian Wijnstein op een speelse en interactieve wijze stilgestaan bij de (hedendaagse) gevolgen van het Nederlandse slavernijverleden. Keti Koti symboliseert het verbreken van de ketenen en daarmee het einde van de slavernij, dat het afgelopen jaar vanaf 1 juli in het hele land werd gevierd.

Heb je een vraag of kunnen we iets anders voor je betekenen? Neem contact met ons op via keuken@drom.nl.

Inloop vanaf 18:00 uur, start diner 18:30 uur.