Op zondag 15 februari start het nieuwe Kunst in de Toren-Seizoen in de Drom. Kunstenaars Lia Blok en Leila Kropman exposeren hun kunstwerken. De band The Flow verzorgt om 13:15 en 14:15 uur een sfeervol optreden. De Bonafide Band treedt om 15:30 uur op.
De Drommedaris is geopend van 12:00 tot 17:00 uur. De toegang is vrij.
Lia Blok maakt schilderijen in gemengde technieken. Haar werk bestaat uit een combinatie van verf, inkt, druktechnieken, collage en dergelijke. Het is een weerslag van haar experimenten en onderzoek. Lia laat zich inspireren door elementen uit de natuur, verval (zoals afgebladderde muren), andere sporen uit het verleden, tekens en symbolen uit oude culturen, maar ook hedendaagse beeldtaal zoals grafische elementen en graffiti. Oude en nieuw smelten samen tot één geheel.
Leila Kropman is op 17-jarige leeftijd gaan werken in een kunstenaarsspeciaalzaak en daar werkt ze nog steeds. Hier komt ze dagelijks in aanraking met kunstenaars. ‘Kunstenaars zijn zulke extravagante mensen dat elke dag leuk is.’ Leila heeft gestudeerd aan de Kunstacademie. In 2020 herontdekte ze ‘het kunstenaar zijn’ en is zelf weer actief aan de gang gegaan met het creëren van kunstwerken.. Haar kunstwerken variëren van het maken van prints tot het maken van schilderkunst.
Muziekperformances
The Flow met zang van onder meer Daan Vet en Geanne van Soelen treedt om 13:15 en 14:15 uur op. The Flow staat bekend om hun genre-overstijgende muziek waarin emoties en levensfases worden vertaald naar een eigenzinnige en meeslepende sound. De Bonafide Band zorgt om 15:30 voor een extra leuke sfeer met relaxte jazz en pop.
Artwork omslag: Jasmijn Lanjouw